Pronájmy

Areál Hoffmanova dvora je možné si pronajmout na soukromé a veřejné akce i ve vlastní produkci na základě smluvních a provozních podmínek.

Zajistíme veškeré služby s akcemi související, včetně cateringu nebo může být pronájem bez služeb.

Dostupnost ubytovacích zařízení cca 500 m od našeho areálu.

Doba pronájmu areálu na jeden den je stanovena v rozmezí od 08:00 do 02:00 hod. následujícího dne. (ostatní dle domluvy).

Hoffmanův dvůr má velmi dobré spojení MHD i velké parkoviště.

Areál je přístupný veřejnosti od čtvrtka do neděle, pokud není rezervován. Otevírací doba je čt + pa 16,00h - 23,00h a so + ne 11,00h – 23,00h. 

Prohlídku areálu je možné realizovat po předem domluveném termínu návštěvy. 

Svatební obřad – obřad může proběhnout prostřednictvím matriky v Praze 9 - Kbelích přímo na Hoffmanově dvoře, ale také jinde, na Hoffmanově dvoře může být pouze oslava - hostina.

(Matriku si svatebčané zajišťují sami).

Velmi vkusně zadaptovaný areál dá každému hned na první pohled znát, k čemu sloužil. Při vstupu do něj na vás dýchne jeho historie. Dvůr má tři části - hlavní dvůr se zahradou a vstupem do jednotlivých budov, vjezd s parkovištěm a velkou zahradu – vše je vzájemně propojeno. Plocha celého areálu je 1,5 ha. Disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst, snadnou dostupností MHD a všestranným využitím. Areál je využíván celoročně a celkově pojme až 1.500 hostů. Jednotlivé části Hoffmanova dvora jsou:

Jednotlivé části Hoffmanova dvora jsou:

  • Konírna - hlavní budova
  • Stodola
  • Sklípek
  • Dvůr se zahradou
  • Velká zahrada
  • Zázemí pro catering

Konírna – hlavní budova

Jde o zrekonstruovaný samostatně uzavíratelný prostor bývalé konírny. Vhodný pro prezentace, školení, hostiny apod. Prostor je velice adaptabilní. Do prostoru konírny je možné vjet i osobním vozidlem. Součástí je bar s výčepním zařízením, cca 100 míst k sezení (kapacita až 250 míst, viz. níže), pódium, toalety a prostor je propojen s kuchyní a se zázemím pro catering. Veškerý inventář místnosti lze dle potřeby přestavět. V zimě je místnost vytápěná.

Stodola

Tento poměrně „surový“ zrekonstruovaný prostor veliké a vysoké stodoly je vhodný pro pořádání projekcí, seminářů v letním období, výstav, divadelních představení, koncertů, doprovodného programu apod. Do prostor je možné vjet autem velkých rozměrů. Dá se také využít jako náhradní prostor pro svatební obřady v případě deštivého nebo jinak nepříznivého počasí. Tento prostor není centrálně vytápěn, ale je možné přitopit prostřednictvím terasových plynových ohřívačů.

Sklípek

Tento prostor lze využít nejen jako vinný sklípek, čajovnu, nebo jinou část doprovodného programu. Nachází se pod přístřeškem pod stodolou a je z původního pískovce a cihel. Prostor není vytápěn, naopak, v létě vás příjemně osvěží…

Dvůr se zahradou

Jde o velkou vydlážděnou plochu v kombinaci s travnatými plochami. Dvůr je vhodný pro venkovní posezení, instalaci pódií, párty stanů, hlavní i doprovodné programy, jakékoliv prezentace – je hlavní dominantou areálu. Jeho součástí je prostor zahrady s altánem a venkovním bazénem. Centrální travnatý ovál je využíván pro svatební obřady. Ve večerních hodinách je dvůr osvětlen. V letních měsících je zde k dispozici zahradní nábytek a slunečníky, piknikové deky.

Velká zahrada

Tato rozlehlá travnatá plocha je v letních měsících využitelná pro rozšíření sportovních akcí, doprovodného programu apod. V letních měsících je také využívána jako zábavný a odpočinkový parčík, s možností výborného občerstvení a zapůjčení her. Celý prostor lze jednoduše propojit s hlavním dvorem a základním parkovištěm.

Zázemí pro catering

Samostatná místnost je propojena do sálu konírny, ale také na dvůr (pro venkovní obsluhu). Pro přípravu – zásobování/vykládku zboží, lze přímo z dodávek do prostoru, bez schodů. Součástí prostoru jsou vestavěné pulty pro přípravu, el. přípojky (220 i 380 V), voda.

V celém areálu jsou vhodně a v dostatečném množství rozmístěny el. přípojky (220 i 380 V). Areál je v nočních hodinách osvětlen. Objekt lze využít pro bezbariérový přístup.

Kapacita a možnosti uspořádání k pronájmu:

 

prostory

velikost

divadelně

školně

banket

raut

Konírna

484m2

300

120

(*)

250

Stodola

319m2

150

80

80

200

Sklípek

80m2

40

20

40

40

Dvůr se zahradou

4 500m2

(*)

(*)

(*)

1 000

 

(*) dle uspořádání

                     Mokrá varianta

Pronájmy

V Hoffmanově dvoře je možné formou pronájmu areálu pořádat veřejné i soukromé akce, firemní akce, prezentační dny, tiskové konference, školení, svatby apod.