Pronájmy, svatby

Areál Hoffmanova dvora je možné si pronajmout jak na soukromé, tak veřejné akce. Zajišťujeme veškeré služby související s akcemi, včetně cateringu. Zajistit Vám můžeme dekorace, živou hudbu nebo DJe, ozvučení, projekci, stany, banketové stoly, paravány, sweet bar a dort... 
Wifi je k dispozici zdarma. Na přání zajistíme svatební koordinaci.
Areál si lze pronajmout i bez služeb.
Pronájmem Hoffmanova dvora na jeden den je areál k dispozici od 08:00 hod. ráno do 02:00 hod. následujícího dne (ostatní dle domluvy - prodloužení doby pronájmu etc.).
Z Hoffmanova dvora je velmi dobré spojení pražskou MHD do centra. K dispozici je i velké parkoviště. Hoffmanův dvůr si lze prohlédnout osobně po předem domluveném termínu návštěvy. Ubytovací zařízení je cca 500 m od Hoffmanova dvora. Novinkou je možnost pronájmu zázemí pro nevěstu a místa na přespání pro 4 – 6 osob.
Svatební obřad přímo na Hoffmanově dvoře může zajistit matrika v Praze 9 - Kbelích, ale může jej vést i jiný oddávající, to už záleží na přání snoubenců. Nebo se pár může nechat oddat jinde a na Hoffmanově dvoře pak svůj vstup do společného života oslavit se svými blízkými a hosty.

Při vstupu do velmi vkusně zadaptovaného Hoffmanova dvora dýchne na každého atmosféra místa, kudy šla historie, sahající až k Valdštejnům, přes rod Czernínů až k Josefu Hoffmanovi, který dvůr v roce 1879 koupil a po němž nese jméno dosud.
Hoffmanův dvůr má tři části - hlavní dvůr se vstupem do jednotlivých budov, vjezd s parkovištěm a velkou zahradu - vše je vzájemně propojeno a celý areál je uzavřený. Hoffmanův dvůr s plochou 0,6 ha má všestranné celoroční využití, pojme až 1.500 hostů, disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst a je snadno dostupný pražskou MHD.

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si jak to u nás vypadá

Fotogalerie svateb

Podívejte se na svatby v Hoffmanově dvoře ve fotogaleriiích.

Další fotografie

více fotek z Hoffmanova dvoru najdete na našem Facebooku

Jednotlivé části Hoffmanova dvora jsou:

  • Konírna - hlavní budova
  • Stodola
  • Sklípek
  • Dvůr se zahradou
  • Velká zahrada
  • Zázemí pro catering
Konírna - hlavní budova
250 m2, pro 200 lidí
Jde o zrekonstruovaný samostatně uzavíratelný prostor bývalé konírny. Vhodný pro prezentace, školení, hostiny apod. Prostor je velice adaptabilní. Do prostoru konírny je možné vjet i osobním vozidlem. Součástí je bar s výčepním zařízením, cca 130 míst k sezení (kapacita až 250 míst, viz níže), pódium, toalety a prostor je propojen s kuchyní a se zázemím pro catering. Veškerý inventář místnosti lze dle potřeby přestavět. V zimě je místnost vytápěná.
Image
Stodola
240 m2, pro 200 lidí
Tento poměrně „surový“ zrekonstruovaný prostor veliké a vysoké stodoly je vhodný v letním období pro pořádání projekcí, seminářů, výstav, divadelních představení, koncertů, doprovodného programu apod. Do prostor je možné vjet autem velkých rozměrů. Dá se také využít jako náhradní prostor pro svatební obřady v případě deštivého nebo jinak nepříznivého počasí. Tento prostor není centrálně vytápěn, ale je možné přitopit prostřednictvím terasových plynových ohřívačů.
Image
Sklípek
80 m2, pro 40 lidí
Sklípek lze využít nejen jako vinný sklípek, čajovnu, nebo jinou část doprovodného programu. Nachází se pod přístřeškem pod stodolou a je z původního pískovce a cihel. Prostor není vytápěn, naopak, v létě vás příjemně osvěží…
Image
Dvůr se zahradou
4500 m2, pro 1000 lidí
Jde o velkou vydlážděnou plochu v kombinaci s travnatými plochami. Dvůr je vhodný pro venkovní posezení, instalaci pódií, párty stanů, hlavní i doprovodné programy, jakékoliv prezentace - je hlavní dominantou areálu. Jeho součástí je prostor malé zahrady s altánem a venkovním bazénem. Centrální travnatý ovál bývá využíván pro svatební obřady. Ve večerních hodinách je dvůr osvětlen. V letních měsících je zde k dispozici zahradní nábytek a slunečníky.
Image
Velká zahrada
Oblíbeným místem pro svatební obřady, realizované pod stoletým dubem. Tato rozlehlá travnatá plocha je v letních měsících využitelná pro rozšíření sportovních akcí, doprovodného programu apod. V letních měsících je také využívána jako zábavný a odpočinkový parčík, s možností výborného občerstvení a zapůjčení her. Celý prostor lze jednoduše propojit s hlavním dvorem a základním parkovištěm.
Image
Zázemí pro externí catering
Samostatná místnost je propojena do sálu konírny, ale také na dvůr (pro venkovní obsluhu). Zásobování/vykládku zboží, lze realizovat přímo z dodávek do prostoru, bez překonávání schodů. Součástí prostoru jsou vestavěné pulty pro přípravu, el. přípojky (220 i 380 V), voda.
V celém areálu jsou vhodně a v dostatečném množství rozmístěny el. přípojky (220 i 380 V).
Areál je v nočních hodinách osvětlen. Objekt lze využít pro bezbariérový přístup.
Image

Kapacita a možnosti uspořádání k pronájmu:

prostory

velikost

divadelně

školně

banket

raut

Konírna

250 m2

300

120

(*)

250

Stodola

240 m2

150

80

80

200

Sklípek

80 m2

40

20

40

40

Dvůr se zahradou

4 500 m2

(*)

(*)

(*)

1 000

(*) dle uspořádání

Mapa:

Image
Image

Obsazené termíny

Obsazené termíny najdete v kalendáři červenou barvou Zadáno soukromá akce . Rezervace, které nejsou ošetřeny smlouvou a současně zaplacené, tam nedáváme.

Kontaktní formulář

Na email zadaný do kontaktního formuláře by mělo přijít potvrzení, pokud se tak nestalo vyplňte a odešlete formulář znovu nebo nám zavolejte.

Kontakt

Vinořské nám. 34

190 17 Praha 9 - Vinoř

GPS: 50°8'30.627"N, 14°34'55.48

telefon: +420 739 737 503

Otevírací doba

otevřeno jen v době konání akcí pro veřejnost (kinování, koncerty apod..), sledujte KALENDÁŘ

není-li v kalendáři uvedeno jinak, otevřeno

út         16:00 - 21:00 h

st         18:00 - 21:00 h

čt - po  zavřeno

Pronájmy

telefon: +420 602 337 257

v případě zájmu,

vyplňte prosím formulář v sekci 

PRONÁJMY, SVATBY

Najdete nás i na